Tv servisi konusunda güvenilir, hızlı doğru ve kaliteli çözümler üretmeyi vizyon edinen Kadırga Akustik Tv 30 yıla aşkın verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile İstanbul'da hizmetinizde. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve kadromuzun uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz.Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken

Avrupa yakası için : 0212 585 27 56
Avrupa yakası için : 0212 585 2744
Anadolu yakası için: 0216 201 2906

Gsm: 0 (532) 610 85 01

numaralı çağrı merkezimizi aramak.

Çağrı merkezi yetkilisi problemi not alıp ilgili birimin sizle irtibata geçmesini sağlar.Tv servisi konusunda uzman teknik personelimiz ile yapacağınız görüşmede problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir.

Eğer problem telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servisimiz arızalı Tvnızın yerinde onarımı için gereken olası bazı yedek malzemelari temin edip kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Sizin onayladığınız çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.Sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için sürekli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmaktayız. Bu kapsamda görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen tüm görüş ve önerileriniz çağrı merkezime bildirin. Bildirdiğiniz tüm çağrılar uzman kadromız tarafından büyük bir titizlikle incelencektir. İş modeli olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sunmayı benimsemiş olan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilemk için geniş bir orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır. Garantili Maltepe Kadırga Akustik Tv Hizmeti Kadırga Akustik Tv ticaret olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz. Bu kapsamda Maltepe bölgesindeki Gadırga Akustik Tv ürünlerinin servis hizmeti 1 yıl garantili olarak verilir. Servis Hizmetimiz itina ile yapılır. Bizi denemeden farkı göremezsiniz.

Beko Tv Tamiri

beko tv servisi
  İstanbul Sütlücede 1950 yılında Koç gurubu tarafından kurulmuş teknoloji firmasıdır.15 000 e yaklaşan çalışanıyla bir çok teknolojik gelişmelere ön ayak olmuş firma dünya genelinde bir çok ülkede üretim ve satış hizmeti vermektedir.
  Beko tv tamiri ülke geneline yayılmış yetkili servis ağı ile çözülsede garanti kapsamına çıkmış ürünlerin tamiri oldukça yüksek fiyatlara yapılmaktadır.Garanti kapsamına çıkmış ürünler için özel tamir servisleri alternatif olmuş ve Tv Hastaneleri daha uygun fiyata garantili olarak tamir hizmeti veriyor.
  İstanbul genelinde yayılmış hizmet ağımızla plazma tv tamiri için bizleri aramanız yeterli.Servis elemanlarımız evinizden tv nizi alarak çok kısa bir sürede yine evinize tamirini yaparak getirmektedir.Tv tamiri ile ilgili tüm sorularınızı ücretsiz iletişim merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Google Plus